Neden Pierre Cardin Halı?

A- Pierre Cardin Halı'da Birbirinden Göz Alıcı Yüzlerce Farklı Tasarım Var!

Hayallerinizdeki halıyı daha fazla aramayın diye Pierre Cardin Halı'nın Türkiye'nin önde gelen isimlerinden oluşturduğu tasarımcı kadrosu geceli-gündüzlü çalışıyor, üretilen yepyeni tasarımlarla seçenekleriniz her geçen gün genişliyor. Sadece desen veya renk değil, halıda yepyeni tekniklerin geliştirildiği, halının geleceğinin tasarlandığı Pierre Cardin Halı'da her tarza, her zevke, her eve uygun bir halı mutlaka var.


B- Pierre Cardin Halı Sigorthalı Özelliğiyle Halınızı Koruyor!

Pierre Cardin Halı, halı sektöründe bir başka ilke daha imzasını attı, Sigorthalı uygulamasını başlattı. Sigorthalı ile halılarınız yanmaya, yırtılmaya, sökülmeye, su hasarlarına, çalınmaya, çıkmayan lekelere ve garanti kapsamı dışında kalan tüm kullanıcı hatalarına karşı koruma altında. Pierre Cardin Halı herhangi bir sebeple hasar gören veya çalınan tüm halılarını aynı kalite, desen ve ebattaki yenisiyle anında ve hiçbir ücret talep etmeden değiştiriyor.


C- Pierre Cardin Halı, Her Zaman İlklere İmza Atıyor!

Kurulduğu günden bugüne ilklere imza atan, özellikle kullanıcıların sağlığı ve halıların sağlamlığı adına çok büyük Ar-Ge yatırımları gerçekleştiriyor.


Bambu ipliğinden halı imalatı projesiyle AR-GE ve İnovasyon ödülü alan Pierre Cardin Halı bu tekniğin tartışmasız öncüsü. Pierre Cardin Halı özellikle çocuk halılarında bu ipliği özenle kullanıyor, bambu lifleri ipliğe dönüştürülürken, bambunun doğasındaki saflığı kaybetmemeye dikkat ediliyor.


D- Pierre Cardin Halı, Kaymaz Taban Özelliği Sunuyor!

Pierre Cardin Halılarda sıkça kullanılan kaymaz taban özelliği; halının arka yüzeyinde özel bir doku yaratarak, halının yer ile ilişkisinin sağlamlaştırılmasıdır. Halınız özenle seçtiğiniz noktadan kıpırdamasın diye geliştirilen kaymaz tabanlı halılar; özellikle çocuk odaları, mutfak ve banyolarda güvenli bir alan oluşturur.